Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa - Yazı Detayı

Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu alanda bulabilirsiniz.

Neden Softnorm Kuyumcu Yazılımı ?

Softnorm Kuyumcu Yazılımı Perakende Kuyumcuların tüm ihtiyaçlarını çözecek şekilde hazırlanmış özel bir yazılımdır. 20001 Yılından günümüze 20 Yılı aşkın tecrübesi ve 1000+ kullanıcısı ile Türkiye’nin her şehrinde en saygın kuyumcuların tercih ettiği 1 Numaralı Perakende Kuyumcu yazılımı olmuştur.

Yazılım “Altın AKIL” Kuyumcu Danışmanlık Firmasının da sahibi olan Erhan ERKEÇ tarafından yazılmış olup, kendisi sadece bir yazılım mühendisi değil aynı zamanda Kuyumculuk Sektöründe Satıştan, Mağazalaşmaya, Personel Yönetiminden, Müşteri arttırma analizlerine kadar sektörün tüm alanlarında uzmanlaşmış bir eğitmendir.

Softrnorm Kuyumcu Yazılımını Rakiplerinden Ayıran Nedir?

Softnorm Kuyumcu Barkod Yazılımı Yazılırken sadece Kasa,Banka,Stok,ÖzSermaye takibi yapmak için değil, Elinizdeki Stok döngüsünü en verimli hale getirerek işçilikten zarar etmenizi ve Pozisyon ve Rapor ekranları ile kur farklarında zarar etmenizi önlemek için, personelinizin sizden çalmasını ve çaldıkları ile karşınıza mağaza açmasını önlemek için, Sürekli güncel ve satan ürünler ile daha az stok yatırımı ile daha fazla satış yapabilmeniz için, Alışverişe gelen müşterinizin tekrar size alışverişe gelmesini sağlamak için özel analiz ve teknikler ile yazıldı.

Softnorm Kuyumcu Barkod Yazılım Paketine Neler Dahil ?

Softnorm Kuyumcu Barkod Paketi içerisinde ilk kurumda her biri sektörde kendini kanıtlamış ve sorunsuz donanımlar ile gelmektedir. Paket içerisinde 1 Adet Softnorm Kuyumcu Barkod Yazılımı, 1 Adet Zebra GK420T Barkod Yazıcı, 1 Adet Tiger Kablolu Barkod Okuyucu, 1 Adet Ürün Anahtarı (Dongle), 1 Adet AutoFocus Özellikli Ürün Resim Kamerası, 2 Rulo Yıkamaya dayanıklı Avrupa Etiket (2.500 Adet) , 1 adet Ribon (7.500 Etiket Basabilen 72mt Full Resin Ribon) , Yerinde Kurulum ve Eğitim, 3 Ay Destek Anlaşması pakete dahil olarak veriliyor.

Destek Sistemi Nasıl İşliyor ?

Softrnorm Kuyumcu Barkod Sistemi rakiplerinin aksine yurt dışı menşeyli 3. parti yazılımlar ile destek vermemektedir. Kendi geliştirdiği özel %100 Yerli bir yazılım olan Softnorm Destek Sistemi sayesinde ister yazılı isterseniz onaya bağlı olarak uzaktan bağlantı ile yardım alabilirsiniz. Firmamızda hafta içi 09:00/19:00 Saatleri arasında Destek personellerimiz tarafından destek verilmektedir. 7/24 ve sınırsız olarak da Telefon desteğimiz mevcuttur. Tüm personellermiz sizlere destek istedikten kaç dakika sonra size hizmete başladıkları, destek isteğinizi ne kadar kısa sürede yanıtladıkladıkları ve sizlerin destek sonunda verdiğiniz puana göre değerlendirilirler. Sizde Softnorm Kuyumcu Barkod Yazılımını tercih ettiğinde VIP Destek hizmetimizin rahatlığından faydalana bileceksiniz.

Softnorm Satış Personeli Şehrimize ne sıklıkla Geliyor?

Softnorm Kuyumcu Barkod Yazılımlarında Satış Personeli bulunmamaktadır. Satış ağımız müşteri memnuniyetimiz sayesinde Referanslarımız üzerinden büyümektedir.

Yazılım Güncellemeleri Ücretsiz mi?

Softnormda yazılım güncellemeleri Yıllık Bakım Anlaşması yaptıran tüm müşterilerimize ÜCRETSİZ olarak yapılmaktadır.

Satın Aldıktan Sonra Başka Ücret Ödeyecek miyim ?

Softnorm Kuyumcu Barkod Yazılım’ı 20 Yıldır Aktif olarak gelişen ve sürekli güncellemeler ile mükemmel ve eşsiz olma özelliğini koruyan bir ivmede harekt etmektedir. Gerek yazılım gerek Destek ekibimizin varlığını sürdürebilmesi için Yıllık Bakım Anlaşma Bedelimiz bulunmaktadır. Ancak Hizmet almak zorunlu değildir.

Softnorm Kuyumcu Barkod Sistemlerini Nasıl Satın Alabilirim?

Softnorm Kuyumcu Barkod Yazılımını Satın Almak için bize sitemizde bulunan whatsapp hattı üzerinden, satis@softnorm.com mail adresinden, 0 224 222 00 55 yada 0533 926 70 77 nolu hatlardan ulaşabilirsiniz. Kurulum Planlamalarımız Sipariş + 3 gün olarak yapılmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi

Bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınızı karşılamamıza izin verin.

Kategoriler

Büyüyen ve sürekli gelişen yapımız ile sizde 1000+ Softnorm Kullanıcısı arasına katılım.

Çalışma Saatlerimiz

Acil durumlarda çağrı destek merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2001 – 2023 Markanorm Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.