Kuyumcu Programı Ücretsiz olur mu?

Anasayfa - Yazı Detayı

Kuyumcu yazılımları diğer yazılımların aksine spesifik ürünlerdir. Sektörün jargon farklılığı, alışıla gelmişin ötesinde ki uygulamaları beraberinde getirmektedir. Her sektörde ör. 10 TL ye aldım 12 TL ye sattım 2 TL kar elde ettim şeklinde ilerleyen ticaret söz konusu kuyumcular olduğunda bambaşka terimleri de beraberinde getirmektedir.
İşçilik tutarının ayrı eklenmesi, satılan ürünün geri iadesinin mümkün olması, rakamların sürekli hareket halindeki HAS adı verilen bir kura bağlı olmasından ötürü sektör elinde hızlı parmak hareketleri ile hesap makinesi kullanan personellerinden de anlaşılacağı üzere farklı bir yerde konumlanmaktadır.

Bir alışveriş düşünün ki bir bayan satın alacağı ürüne yetmeyen parasını ağzındaki takma altın dişini çıkartarak ödesin!
Günümüzde babadan oğula geçen nadir sektörlerden olan Kuyumculuk, gelişen teknoloji ve yeni nesillerin işleri devir alması sonucu artık teknolojiyi mağazalarında daha çok arar oldu. Yaklaşık 3 – 4 sene önce sektöre iş yapan firmaların web siteleri dahi bulunmazken artık Google arama motorlarında sıkça aratılan kelimler arasında Kuyumcu Programı Ücretsiz, 2. El Kuyumcu Programı, Kuyumcu Programı Full İndir, Kuyumcu Programı Excel, Kuyumcu Barkod Yazılımı, Kuyumcu Yazılımı, Kuyumcu Etiket, Kuyumcu Etiket Yazılımı indir gibi arama kelimeleri karşımıza çıkmaktadır.

Peki Ücretsiz Kuyumcu Programı bulmak mümkün mü ?

Sektörde bir çok kuyumcu yazılımı yapan firma ve kuyumcu yazılı mevcut. Biri üretimden, biri toptancılıktan, biri daha önce kuyumcu sahibi olan ve son olarak sektörün kendi alanında lider Perakende Kuyumcu Yazılımı konusunda rakipsiz tek firması olan Softnorm Kuyumcu Yazılımları olmak üzere sektörde 4 ana firma bulunmaktadır. Bu dört firma haricinde sonradan sektöre giren, bu firmalarda çırak olup sonradan ustalığa soyunmaya çalışan, sektörde bir heves kendi bakış açısıyla kendine özel yazdırdığı programı satmaya çalışan bir çok yan firma da bulunmaktadır. Tabi sektörün dilini konuşamayan, sektörün sorunlarına hakim olmayan, tezgah arkasında bulunmamış ve bir çeyrek nasıl satılır bilmeyen (tek kişilik sözde firmaların) kişilerin yazılımları zaman içerisinde hevesten öteye geçememiş ve son çare değişik taktikler ile piyasayı ne kadar çarparım düşüncesi ile değişik stratejiler ve ana 4 firma hakkında yalan ve iftira dolu satış taktikleri ile  satılmaya çalışılmaktadır.
Her sektör gibi Kuyumcu Yazılım Sektörünün de asıl olan gerçekler vardır. Ticaretin ana önceliği kazanç devamlılığıdır. Bu nedenle sektördeki 4 gerçek firma programlarının tamamı DONGLE denilen bir ürün anahtarı ile çalışmaktadır. DONGLE ürün anahtarı olmadan program açılamadığından bu yazılımların yazılımsal olarak şifrelerinin kırılması mümkün değildir.  Bu nedenle Google arama motorlarında sıkça aratılan kelimler arasında Kuyumcu Programı Ücretsiz, 2. El Kuyumcu Programı, Kuyumcu Programı Full İndir, Kuyumcu Programı Excel, Kuyumcu Barkod Yazılımı, Kuyumcu Yazılımı, Kuyumcu Etiket, Kuyumcu Etiket Yazılımı indir gibi arama kelimeleri için bu 4 firmanın yazılımına erişilebilmesi de mümkün değildir.

Kuyumcu Yazılımı için Hangi Donanımlar Gereklidir ?

Gerçek bir kuyumcu yazılımı için ürünleri barkotlu olması şarttır. Bu nedenle bir kuyumcu yazılımı için öncelikle 1 Adet yazıcı gereksinimi bulunmaktadır. Akabinde Yazdırma için kuyumcu etiketi, etikete baskı için bir adet ribon şarttır. İyi bir yazılımda örneğin sektörün lider perakende yazılımı olan SOFTNORM KUYUMCU YAZILIMI’nda ayrıca ürünleri barkodlarken otomatik resimde kaydeden Autofocus özellikli bir kamera, satış esnasında ve sayımda kullanılan bir barkod okuyucu da Kuyumcu Yazılım Paketi’nin içerisinde müşterilere sunulmaktadır.
İyi bir hizmet için devamlılık şarttır bu nedenle size iyi hizmet sunabilecek 7/24 ulaşıp destek alabileceğiniz, tek kişi ile mucize yaratma yalanı olmayan gerçek destek personellerine sahip, sürekli yenilikleri takip eden ve gelişen 4 Firmadan birini, ve hatta Perakende sektöründe iseniz istisnasız Softnorm Perakende Yazılım şirketini seçmenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi

Bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınızı karşılamamıza izin verin.

Kategoriler

Büyüyen ve sürekli gelişen yapımız ile sizde 1000+ Softnorm Kullanıcısı arasına katılım.

Çalışma Saatlerimiz

Acil durumlarda çağrı destek merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2001 – 2023 Markanorm Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.