Kuyumcu Programı Nedir?

Anasayfa - Yazı Detayı

Kuyumcu Programı Perakende kuyumcular için yazılmış bir yazılımdır.

Sektörde perakende Kuyumcular için yazılmış olan en geniş kapsamlı yazılım SOFTNORM KUYUMCU YAZILIMI ‘dır. Softrnorm Kuyumcu yazılımı sadece bir stok takip programı olmanın ötesinde Perakende Kuyumculara para kazandırma özelliğine sahip tek ve eşsiz bir yazılımdır.

Program içerisinde Stok Takip, Kasa Hareket, Banka Hareket, Cari Hareket, Toptancı Hareket, Bağlama, Döviz alış satış, Alışveriş, Ürün Dönüşüm, Toptancı İade, Hurda, Sarrafiye işlemleri, Kar Zarar, Sipariş Takip, Diğer Cari Hareketleri, Ortaklar Hesapları, Öz Sermaye, İşçilik Takip, Pırlanta Üretim, Gelir, Gider, İnci Üretim, Müşteri bilgi formları, Anket, Müşteri Bilgileri, Emanet İşlemleri, İade İşlemleri, Stok Sayım, Mağazalar arası virman, Patron Ekranları, Geniş Rapor Modülleri, İstatistik tutma, Prim Sistemi, Kar Detayları, Pozisyon Ekranları, SMS Modülü, Tamir Takip Modülü, Personel İzin ve Satış Modülleri gibi bir çok modülü bulundurmaktadır.

Kuyumcu Yazılımı Sayesinde Kuyumcular, Hangi müşteriye ne sattım, Ne zaman Sattım, Kaça Sattım, Hangi personel ne kadar ürün sattı, ne kadar kar yaptı, hangi toptancının ürünleri çok sattı veya hangi toptancının ürünleri çok kazandırdı, öz sermayem artıyor mu azalıyor mu, mağazalarım arasında ne hareketler oluyor, yıl içerisinde ne kadar sermayem işçiliğe gitti, tamire gönderdiğim ürünün tamir sonrası gramı ne geldi, ay ay ne kadar gider yapıyorum, satıyorum ama para kazanıyor muyum?, Yıl içerisinde x toptancının ürünleri ne kadar satıldı ve stokta durma maliyeti bana ne oldu, bu sattığım ürün ne kadar süredir elimizde, Stok raf ömrüne göre eski kalan ürünleri toptancıya iade edeyim ve işçilikten kaybetmeyeyim, pozisyonlarımda açık var mı hangi emtiam fazla hangi emtiam  eksik, elimdeki pırlantalar kur hareketine göre bana kar zarar olarak nasıl yansıyor, kur dalgalanmalarından nasıl kurtulurum gibi bir çok sorunun cevabını bulabiliyorlar.

2001 yılından bu yana 20 yılı aşkın Kuyumcu Perakende tecrübesi olan SOFTNORM KUYUMCU BARKOD YAZILIMI bu tecrübesini sürekli yenileyerek geliştirdiği yazılımları sayesinde müşterisi ile paylaşıyor.

Tüm sektörlerde stok takibi ve teknolojinin vaz geçilmez olduğu dünyamızda artık en değerli ürün olan mücevher ve altın satan firmalarında stok müşteri ve kar zararlarını takip etmeleri için tek çözümleri bir kuyumcu barkod yazılımı kullanmalarında geçiyor.

Softnorm Kuyumcu Barkod Yazılımları  geliştirdikleri yazılım ile bir kuyumcunun tüm sorunlarına cevap vermek ile kalmıyor, aynı zamanda satış sonrası hizmetleri ile de müşterilerine 7/24 hizmet veren tek kuyumcu barkod yazılımı firması olma özelliğini de elinde bulunduruyor.

Kuyumculuğu bir tutku olarak gören SOFTNORM KUYUMCU BARKOD YAZILIMI ekibi geliştirdikleri yazılımı bir Kuyumcu Perakende Mağaza Sistemi haline getirip kuyumcuların sadece yazılımsal değil aynı zamanda işlevselde eksiklerini gidermektedir.

Gelişen dünyada pandemi sonrası ticaretin e-ticarete döneceğini çok önceden tahmin den SOFTNORM KUYUMCU BARKOD YAZILIMI 2022 yılında tüm müşterilerine “0” stok maliyeti ile “DÜNYAYA AÇILAN VİTRİN”  sloganıyla e-ticaret ile tanıştırmaya hazırlanıyor. Firma SOFTNORM KUYUMCU BARKOD YAZILIMI ile entegre çalışan bir e-ticaret yazılımı bu sene piyasaya sürdü. E-ticaret yazılımı hem Softnorm kullanıcılarını “0” stok ayırarak vitrinlerini dünyaya açma fırsatı sunuyor, hem de diğer trenyol, gittigidiyor, n11 gibi sanal Pazar yerleri entegrasyonu ile firmaları büyük markalar pazarına çıkartıyor.

Üstelik SOFTNORM KUYUMCU BARKOD YAZILIMI firma alt yapısına eklediği ve MARKA SAHNE adını verdiği stüdyoları ile firmalarına e-ticaret sitelerinde kullanılmak üzere Mücevher fotoğraf çekimi ve dukupe hizmeti sunmaktadır.

Kuyumcu Peraken Mağazası olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri tek noktadan alabileceğiniz SOFTNORM KUYUMCU BARKOD YAZILIMI firması ile tanışmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi

Bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınızı karşılamamıza izin verin.

Kategoriler

Büyüyen ve sürekli gelişen yapımız ile sizde 1000+ Softnorm Kullanıcısı arasına katılım.

Çalışma Saatlerimiz

Acil durumlarda çağrı destek merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2001 – 2023 Markanorm Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.