Kuyumcu Etiketleri Genel Bilgi

Anasayfa - Yazı Detayı

Kuyumcu Etiketleri

Kuyumcu etiketi günümüzde sıklıkla kullanılan bir sistemdir. Bu sayede ürünlerin fiyat takibi, ürünlerin tanıtımı ve fiyatlandırılmasına yaramaktadır.
Kuyumcu etiketi, ürünlerin takibi, fiyatlandırılması ve tanıtımı için kullanılan bir yöntemdir. Günümüzde kuyumculuk sektöründe yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Aynı zamanda kuyumcu fiyat etiketi olarak da adlandırılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere kuyumcu sektöründe kullanılan bir etikettir. Genellikle beyaz kullanılan etiketler de fiyat, barkod numarası, ağırlık vb. çeşitli bilgiler yer almaktadır. Rakiplerinden farklı olmak isteyen kuyumcuların kullandığı bir etiket yöntemidir. Ayrıca etiket sistemi ile ürünlerin farklılıkları ön plana çıkmaktadır. Kuyumcuların isteği üzerine etiket üretimi yapılmaktadır. Ziynet ürünler hakkında müşteriye bilgi vermek amacı ile kullanılan etiket çeşididir. Bu yüzden güvenilir bir firmadan hizmet alınması son derece önemlidir.

Kuyumcu Yazılımı

Kuyumcu yazılımı, mağaza içerisinde satışın hızlandırılmasına yarayan bir modüldür. Kuyumcu yazılımı sayesinde kolaylıkla Hurda, Döviz, Altın ve tahsilat yapılmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin resimli teşhiri elde edilebilir veya teşhir ürünlerden aktarılabilir. Ziynet alım-satım işlemlerinde kuyumcu yazılımı süreci hızlandırmaktadır. İşlemler için gider pusulası, fatura, hesaplama ve bilgi fişi basmaya yaramaktadır. Hesaplama da hata olmasını önleyerek hem hızlı hem de güvenim bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Günümüzde çoğu kuyumcu yazılım kullanarak satışlarını beklemeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyor. Kuyumcu e-ticaret sektöründe kuyumcu programları sıklıkla kullanılmaktadır. Finans yönetimi, raporlama ve analiz gibi ziynet satışında hem sizlerin hem de müşteri bilgilerinin güvenliği bu program ile koruma altına alınmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi

Bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınızı karşılamamıza izin verin.

Kategoriler

Büyüyen ve sürekli gelişen yapımız ile sizde 1000+ Softnorm Kullanıcısı arasına katılım.

Çalışma Saatlerimiz

Acil durumlarda çağrı destek merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2001 – 2023 Markanorm Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.