Hakkımızda

Anasayfa - Hakkımızda

Softnorm Tarihçesi

2001 Yılında Bursa’nın ve Türkiye’nin en köklü ve prestijli Perakende firmalarından Nur Kuyumculuk bünsinde zamanın yazılım firmalarının çözümlerinin yetersizliği üzerine Softnorm Kuyumcu Perakende yazılımı yazılmaya başlanmıştır. Sektördeki diğer firmaların Toptancı ve Üretici tabanlı yazılımlar oluşu nedeni ile  doğan ihtiyaç Softnorm’un doğumundaki en önemli nedendir. Firmaya Erhan ERKEÇ’in transferi 20 yılı aşkın zamandır Perakende yazılım sektöründe liderliği bırakmayan bir yolculuğun başlangıcı olmuştur.

 2008 Yılında Limited Şirket olarak Markanorm Tanınım ve Teknoloji Çözümleri LTD ŞTİ adıyla şirketleşen  Softnorm, Kuyumculuk Şirketin tüm hisselerini Erhan ERKEÇ‘in devralması ile Sektördeki kuyumculuk faaliyeti yapan mağazaları klasik düzenle çalışan yapılar olmaktan çıkarmış, teknolojik altyapı ve işlev olarak tam bir perakende mağaza yapısına dönüşümünü sağlamıştır.

“Altın AKIL” Adıyla geliştirdiği yönetim sistemi ile sektördeki bir çok firmanın şubeleşmesi ve yönetim yapılanrın gelişmesini sağlayan şirket, danışmanlık hizmeti sunmaya’da 2010 Yılı itibari ile başladı. Şirketlerin ürün alışından, kurumsal kimlik oluşturmasına, personel yönetiminden mağaza dekorasyonuna kadar tüm işlevlerinde söz sahibi olarak yönetimlerini üstlenen firma sektördeki onlarca firmanın şubeleşmesini ve “MARKA” olmasını sağladı.

 

pic 7
icons8 user male 100 1 1
0 +
Mutlu Müşteri
icons8 connect 100
0
Bölge
icons8 ok 100
0
Yıllık Deneyim
icons8 refresh 100
0 +
Uzman Personel

Kuyumcu Barkod Yazılım Şirketi

"Altın AKIL" Mağaza Yönetim Sistemi

Sektördeki bu deneyimlerinin tamamını Softnorm Kuyumcu Yazılımı’na ekleyen şirket bu sayede sadece Kasa,Banka, Stok tutabilen bir yazılım çok ötesinde firmaların Satışını Arttıran, Kayıplarını önleyen  ve hatta Personellerinin Çalabilmesinin ve Karşılarına Mağaza Açabilmesin Önüne Geçebilen bir yönetim yazılımı olma özelliğine kavuştu. 

Grup mağazaları da kapsayacak şekilde yapılan bu çalışmalar esnasında geliştirilen ve kuyumculuk sektörüne hizmet eden SOFTNORM Kuyumculuk Programı  anlık kontrol edilebilen ve uzaktan da yönetilebilen işletmeler oluşturmaktadır. Bu sayede müşterilerinin işlerini hem anlık olarak kontrol altında tutabilmesini, hem de uzaktan da yönetebilmesini sağlamaktadır. Müşterilerine gerek sistem kurulum aşamasında gerekse sonrasında %100 tam destek vermektedir.

SOFTNORM Programının kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların hizmetine sunulması ile sektördeki çok büyük bir ihtiyaç karşılanmaktadır. Bugün ülke genelindeki kullanıcılarının memnuniyeti sayesinse  SOFTNORM Kuyumculuk  Programı ve donanımları ile verilen bu hizmetler, yurdun dört bir yanındaki kuyumculara ulaşmaktadır. Türkiye genelinde 1000+ Müşterisi ve %93 ölçümlenebilen müşteri memnuniyet oranı ile Sektörün Perakende Kuyumcu Yazılımı alanındaki tartışmasız lider programı olan Softnorm Lüleburgaz ile Ağrı Tutak arasındaki zengin müşteri portföyüne hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Yenilikçi ve sürekli gelişen yazılım çözmlerine Türkiye’deki ilk RFI çözümüne sahip firma, Para kazandıran yazılım olma strateji ile gelişltirdiği “Altın AKIL” mağaza yönetim sistemi ve “Softnorm E-Ticaret” çözümleri ile müşterine bir yazılımın ötesinde yeni dünyaya ayak uydurabilecekleri ve rakiplerinden öne çıkabilecekleri bir Yönetim şekli sunmaktadır.

Büyüyen ve sürekli gelişen yapımız ile Çocuklarınıza Enkaz değil, Büyüyen şirketler bırakmak için sizde 1000+ Softnorm Kullanıcısı arasına katılım.

#Kuyumcu Yazılımı, Kuyumcu Barkod Sistemleri, Kuyumcu Programı, Kuyumcu Etiket, Barkod Yazıcı, Barkod, Ribon, Kuyumcu Barkod

Softnorm Bir Markanorm Teknoloji Çözümleri Ltd. Şti iştirakıdır.

Büyüyen ve sürekli gelişen yapımız ile sizde 1000+ Softnorm Kullanıcısı arasına katılım.

Çalışma Saatlerimiz

Acil durumlarda çağrı destek merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

© 2001 – 2023 Markanorm Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.